будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Будинок пристарілих “Спокійний бриз” в Черкасах

Грамотний догляд за людьми похилого віку, включаючи тяжкохворих, лежачих пацієнтів, пропонує будинок престарілих в Черкасах «Спокійний бриз». Дане профільну установу відрізняється висококваліфікованим персоналом і душевним, турботливим ставленням до постояльців.

Допомога лежачим хворим

Догляд за лежачими хворими повинен здійснюватися професіоналами, в хорошому лікувальному закладі. Будинок пристарілих «Спокійний бриз» спеціально для розміщення таких пацієнтів має особливі палати, обладнані ортопедичними матрацами, кріслами для вмивання, ходунками та іншими пристосуваннями для розвитку рухової активності.

Спеціально для догляду за хворими пропонуються такі види послуг:

 • цілодобове спостереження професійних доглядальниць;
 • регулярна медична допомога профільних фахівців;
 • організація виїзних консультацій при необхідності;
 • трансфер пацієнтів в пансіонат;
 • лікування і профілактика пролежнів;
 • проведення реабілітаційних, підтримуючих заходів;
 • повноцінний гігієнічний догляд (умивання, переодягання, зміна підгузників).

Крім того, пацієнти з обмеженою руховою активністю отримують можливість переміщення по території пансіонату і навіть скоєння прогулянок на свіжому повітрі за допомогою візків, ходунків і інших спеціальних пристосувань. Як організації дозвілля пропонується читання книг, перегляд відеофільмів, настільні ігри, участь в організації та проведенні святкових заходів.

Лежачі хворі особливо потребують психологічної підтримки, тому для них регулярно проводяться індивідуальні консультації, сеанси сімейної та колективної психотерапії.

Будинок для пристарілих

Догляд за постояльцями

Навіть активним і дієздатним постояльцям потрібен додатковий догляд, увага і турбота, які гарантує будинок для престарілих людей «Спокійний бриз».

У спектр основних медичних послуг входить регулярний огляд лікаря-терапевта, моніторинг фізичного стану (вимірювання температури тіла, рівня цукру, температури тіла). При наявності хронічних захворювань, перенесених травматичних ушкоджень, хірургічних втручань, проводиться необхідне лікування, що включає в себе прийом медикаментозних препаратів, фізіотерапевтичні процедури, масаж, дихальна гімнастика, заняття лікувальною фізкультурою.

Велике значення має і правильне, здорове харчування. Меню для постояльців пансіонату разбратается професійним дієтологом індивідуально, з урахуванням переваг і стану здоров’я постояльця.

Престарілим надаються додаткові послуги:

 • щоденні прогулянки на свіжому повітрі;
 • заняття творчістю;
 • анімація;
 • заняття в групах за інтересами;
 • виступ музичних, творчих колективів;
 • кіновечори;
 • читання свіжої преси та художньої, духовної літератури.

Повноцінне життя, розкриття творчих здібностей, грамотний режим дня, оптимально збалансоване харчування позитивно позначаються як на фізичному, так і на психоемоційному стані постояльців. Тут літні люди знаходять нових друзів, цікаві захоплення, відкривають в собі невідомі досі таланти.

Важливо і те, що спілкування постояльців зі старими товаришами, членами сім’ї не обмежується. Відвідувати близької людини можна кожен день, чому сприяє зручне місце розташування центру.

Дом престарелых «Гармония в Черкассах

Що важливо знати родичам?

Будинок пристарілих «Спокійний бриз» – це місце, де ваша близький і дорога людина може гідно зустріти старість і провести кожен відпущений їй день в любові, радості, позитивних емоціях. Залишаючи свого родича на піклування кваліфікованого персоналу, ви можете не хвилюватися про стан його здоров’я, довірившись досвідченим медикам і доглядальницям.

Влаштувати літньої людини в пансіонат можна, як на постійній основі, так і тимчасово. Крім того, ви завжди можете забрати свого родича додому на час сімейних свят або вихідних днів. Вартість послуг цілком демократична і доступна для більшості сімей, а для оформлення потрібно мінімальний пакет документів і довідок.

Оцените статью
root
Дата публикации: 26.02.2019
Будинок для престарілих в Рівному «Спокійний бриз»
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» у Вінниці
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» в Дніпрі
Будинок пристарілих в Житомирі «Спокійний бриз»