будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Будинок пристарілих «Спокійний бриз» в Харкові

Старість наступає непомітно і підготуватися до неї заздалегідь практично неможливо. Можна забезпечити своїй близькій людині належний догляд, гідні умови проживання, наповнити останні роки його життя радісними, позитивними емоціями, звернувшись в будинок літніх людей в Харкові «Спокійний бриз».

Які варіанти пропонуються?

Будинок для престарілих людей «Спокійний бриз» надає своїм постояльцям кілька варіантів розміщення в залежності від їх побажань і потреб:

 • Розміщення на постійній основі. Ви можете бути впевнені, що ваш родич буде проживати в комфортному заміському котеджі, з усім необхідним, оточеним любов’ю, турботою і увагою. Ви завжди зможете відвідати свою близьку людину, забрати її додому на час відпустки, вихідних або свята.
 • Тимчасове розміщення – ідеальний варіант, якщо ви плануєте поїздку, відпустку, відрядження, вирішуєте складні сімейні проблеми і просто не можете приділяти літньому родичу належне кількість часу і уваги. Досвідчені кваліфіковані співробітники подбають про члена вашої родини, про його здоров’я, проконтролюють виконання лікарських приписів, організовують для нього цікаве, незабутнє дозвілля.

Будинок для престарілих людей

Догляд за лежачими хворими

Лікування та реабілітація – пансіонат хороший вибір для проведення паліативного лікування, догляду за лежачими хворими. У будинку для літніх людей створені всі необхідні умови, працюють досвідчені доглядальниці і медичні співробітники, здатні забезпечити цілодобовий контроль і надати необхідну допомогу. Крім того, пацієнтам надається і психологічна підтримка, що не менш важливо для поліпшення психоемоційного стану та підвищення якості життя.

Часто сім’ї визначають своїх літніх родичів в пансіонат на час проведення реабілітаційного курсу, після перенесених серйозних хвороб, хірургічних втручань, травм. Допомога медиків і лікаря-реабілітолога, заняття дихальною гімнастикою і лікувальною фізкультурою, дієтотерапія, режим дня сприяють зміцненню здоров’я і прискореному відновленню пацієнтів.

Який би з перерахованих вище варіантів ви не вибрали, можете не сумніватися, що про вашу близьку людину подбають належним чином. Співробітники пансіонату проводять щоденний моніторинг стану здоров’я своїх постояльців, піклуються про їх правильне харчування, організовують цікаве дозвілля, вільне проведення часу.

А можливість повноцінного спілкування, компанія однолітків, заняття творчістю, допомога і підтримка професійного психолога дозволяють по-іншому поглянути на своє життя, здолати депресію і знову навчитися відчувати радість, щастя, позитивні емоції і бажання жити.

Будинок пристарілих «Гармонія в Харкові

Переваги перебування в пансіонаті

Харківський будинок престарілих «Спокійний бриз» характеризується наявністю істотних переваг, що вигідно виділяють його на тлі інших спеціалізованих установ подібного профілю:

 • комфортні умови проживання і наближена до домашньої затишна обстановка;
 • цілодобове спостереження професійних фахівців;
 • медична допомога та психологічна підтримка;
 • наявність мальовничої паркової зони для прогулянок;
 • заняття творчістю і арт-терапією;
 • організація культурних заходів, свят, цікавого, пізнавального дозвілля;
 • гігієнічний догляд за лежачими хворими;
 • розташування в екологічно чистому районі;
 • зручна транспортна розв’язка;
 • просте і швидке оформлення, що вимагає мінімального набору документів;
 • невелика кількість постояльців, розміщення в комфортабельних 2-х і 3-х місних номерах;
 • індивідуально розроблене дієтичне меню (п’ятиразове харчування);
 • доступні, демократичні ціни;
 • можливість повноцінного спілкування з родичем.

Будинок пристарілих «Спокійний бриз» тісно співпрацює з членами сім’ї своїх постояльців, регулярно запрошує їх на різні свята і урочисті заходи. Якщо здоров’я літньої людини дозволяє, то його можна забирати додому для проведення вихідних днів і свят у оточенні сім’ї. Ми зробимо все, щоб ваш родич відчував себе комфортно.

Оцените статью
Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 28.02.2019
Будинок для престарілих в Рівному «Спокійний бриз»
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» у Вінниці
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» в Дніпрі
Будинок пристарілих в Житомирі «Спокійний бриз»