будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Будинок пристарілих «Спокійний бриз» в Хмельницьку

«Спокійний бриз» – будинок для людей похилого віку в Хмельницьку – це унікальний спеціалізований заклад, який може похвалитися командою справжніх професіоналів, сучасним обладнанням, широким спектром послуг, що надаються, сердечним і щирим ставленням до кожного свого постояльця.

Принципи роботи пансіонату

Будинок пристарілих «Спокійний бриз» принципово відрізняється від ряду інших установ подібного профілю. У центр приймають невелику кількість постояльців, їх чисельність не перевищує 25 осіб. Це дозволяє лікарям і обслуговуючому персоналу приділити кожному своєму підопічному необхідну кількість часу і уваги, адже літні люди потребують не тільки в грамотному догляді та медичної допомоги, а й турботі, спілкуванні.

Пансіонат являє собою затишний заміський котедж, розташований в мальовничому місці екологічно чистого району. Затишні будинки оснащені всім необхідним і дозволяють постояльцям відчуватися себе як вдома.

Є в центрі і спеціальні палати, призначені для перебування лежачих хворих, з обмеженими можливостями. Тут є ортопедичні матраци, ліжка на управлінні, спеціальні стільці і крісла для туалету, умовно. Ходунки і інші пристосування дають людині можливість переміщатися по пансіонату і навіть здійснювати прогулянки в парковій зоні.

Будинок для престарілих людей

Душевний підхід

Основний принцип роботи установи – це максимальний прояв людяності і уваги до кожного постояльця, прагнення підвищити якість його життя. У будинку для літніх людей працюють психологи та психотерапевти.

Професійні аніматори щодня проводять зі старими заняття арт-терапією, що включають в себе спів, хореографію, малювання, ліплення, рукоділля. Такі заходи дозволяють не тільки зайняти час, а й розкрити нові можливості, знайти заняття до душі, поліпшити свій настрій.

Велика увага приділяється і організації дозвілля. Постояльці пансіонату проводять час за читанням, переглядом телевізора, прогулянками в парку, бесідами за чашкою чаю. Регулярно проводяться кіновечора, культурні заходи, заняття дихальною гімнастикою на свіжому повітрі.

Люди похилого віку швидко знаходять собі тут нових друзів, об’єднуються в групи за інтересами. Їхні родичі і товариші можуть приїжджати так часто, як самі забажають, тим більше, що пансіонат розташований в зручному місці з хорошою транспортною розв’язкою.

Будинок пристарілих «Гармонія» в Хмельницьку

Послуги пансіонату «Гармонія»

Будинок для престарілих людей «Спокійний бриз» пропонує широкий спектр послуг, спрямованих на забезпечення гідного догляду за літніми людьми, серед яких можна виділити:

  • Косметичний і гігієнічний догляд (допомога в купанні, переодяганні, зачіски, манікюр, заміна підгузників і зміна білизни лежачим хворим).
  • Оптимально збалансоване, п’ятиразове дієтичне харчування, розроблене з урахуванням всіх потреб організму літньої людини.
  • Можливість проведення повноцінного терапевтичного курсу або програми реабілітації.
  • Щоденний моніторинг стану здоров’я постояльців, регулярний профілактичний медичний огляд, що дозволяє визначити небажані процеси на ранніх стадіях і вчасно почати лікування.
  • Психологічна підтримка (індивідуальні консультації, сеанси сімейної групової психотерапії).
  • Організація цікавого дозвілля проведення захоплюючих заходів.
  • Задоволення всіх побутових потреб постояльців (регулярне прибирання, прання).
  • У пансіонаті працюють тільки досвідчені професійні доглядальниці, висококваліфіковані медичні фахівці, здатні надати літній людині адекватну, необхідну допомогу. Психологи і психотерапевти дозволяють впоратися з депресивними станами і повернути радість життя.

Особливо цінується самими постояльцями перебування в колективі, можливість повноцінного спілкування з однолітками, особистісної реалізації, шанобливе і дбайливе ставлення до них персоналу.

Будинок пристарілих «Спокійний бриз» – це найкраще місце, де людина може гідно і позитивно провести старість, без проблем, пов’язаних із самообслуговуванням, відчуття самотності і власної непотрібності, соціальної ізоляції.

Оцените статью
Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 28.02.2019
Будинок для престарілих в Рівному «Спокійний бриз»
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» у Вінниці
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» в Дніпрі
Будинок пристарілих в Житомирі «Спокійний бриз»