будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Будинок пристарілих в Тернополі «Спокійний бриз»

Часто родичі літніх людей стикаються з низкою серйозних проблем, пов’язаних з наданням близькій людині необхідного догляду, турботи і медичної допомоги. Вирішити це питання допоможе Будинок пристарілих в Тернополі «Спокійний бриз». В даному лікувальному закладі постояльцям створюються найбільш комфортні умови проживання і цілодобова допомога з боку кваліфікованих фахівців.

Особливості роботи пансіонату

Будинок пристарілих «Спокійний бриз» анітрохи не нагадує собою лікувальний заклад, скоріше, це затишний котедж, де створені всі умови для комфортної та якісного життя постояльців. Терапевтичний супровід, психологічна підтримка, правильно збалансоване, дієтичне харчування, розроблене з урахуванням потреб організму літньої людини і його смакових переваг – все це дозволяє зробити життя улюблених старих безпечним, а головне, насиченим і повноцінним.

Адже часто люди похилого віку страждають саме від дефіциту спілкування, суспільної ізоляції. Перебуваючи в пансіонаті, постояльці спілкуються зі своїми однолітками, утворюють групи за інтересами, їм приділяють час обслуговуючий і медичний персонал, грамотні психологи і психотерапевти.

При цьому примітно, що розташований пансіонат в дуже зручному екологічно чистому місці з хорошою транспортною розв’язкою, тому родичі постояльця мають можливість відвідувати його в будь-який зручний час, забирати додому на вихідні і свята.

Будинок для престарілих людей

Медична допомога

Будинок пристарілих «Спокійний бриз» забезпечує своїм клієнтам необхідну медичну допомогу, що вкрай важливо в літньому віці при наявності важких, хронічних захворювань. Відповідно до розпорядку, 2 рази протягом тижня постояльців оглядає терапевт. Регулярно проводиться вимір температури і показників артеріального тиску, ведеться спостереження за стільцем, зміною вагової категорії. Таким чином, можна своєчасно виявити будь-які захворювання на початковій стадії і вжити екстрених заходів.

Фахівці пансіонату уважно стежать за графіком прийому медикаментозних препаратів, проведенням необхідних фізіотерапевтичних процедур. Працює в центрі і фахівець-реабілітолог.

Окремий догляд надається лежачим пацієнтам, паралізованим, які перенесли травматичні ушкодження, важкі захворювання, хірургічні втручання. Проводяться заходи, спрямовані на запобігання утворенню пролежнів і явищ застійного характеру, потенційно небезпечних для життя. Маються і спеціальні ходунки, а також інші пристосування, що дозволяють пацієнтам, самостійно пересуватися по території пансіонату.

Важливо відзначити, що медичний нагляд і необхідна допомога надається постояльцям в цілодобовому режимі. Такий систематичний і професійний догляд практично неможливий в домашніх умовах і навіть при наявності індивідуальної доглядальниці.

Фізіотерапія, заняття лікувальною фізкультурою, правильно складений режим дня, прогулянки на свіжому повітрі, вітамінно-мінеральні комплекси та імуномодулятори, дієтотерапія – сприяють зміцненню організму літньої людини, нормалізації його функцій, купірування симптомів наявних захворювань та попередження розвитку, прогресування нових недуг.

Будинок пристарілих в Тернополі «Гармонія»

Організація дозвілля

Будинок для престарілих людей «Спокійний бриз» – одна з нечисленних установ подібного профілю, що піклується не тільки про фізичний, а й душевний, психоемоційний стан своїх підопічних. У пансіонаті з постояльцями індивідуально працюють досвідчені психологи та психотерапевти, які допомагають подолати стресові ситуації, депресивні стани, пов’язані з важкими хворобами, зміною місця проживання, небажаними змінами вікового характеру.

Регулярно проводяться і розважальні заходи, анімаційні програми, численні свята. Співробітники пансіону піклуються про те, щоб життя людей похилого віку була максимально повноцінним, яскравим, цікавим і емоційно насиченим. Тут людина отримує можливість радіти кожному дню, насолоджуватися спілкуванням і реалізуватися як особистість, що важливо в будь-якому віці.

«Спокійний бриз» – це гідна і красива старість для близької і нескінченно улюбленого літньої людини.

Оцените статью
Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 28.02.2019
Будинок для престарілих в Рівному «Спокійний бриз»
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» у Вінниці
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» в Дніпрі
Будинок пристарілих в Житомирі «Спокійний бриз»