будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Будинок пристарілих «Спокійний бриз» в Ужгороді

Що робити, якщо вам не вистачає часу для повноцінного догляду за своїм літнім родичем? Як бути, якщо старий втратив можливість до самообслуговування і потребує постійної уваги, догляду і лікування?

Допомогти в цих складних життєвих ситуаціях може будинок престарілих в Ужгороді «Спокійний бриз» – унікальне місце, де підопічним не тільки надається медична допомога, а й психологічна підтримка, організація цікавого дозвілля, повага і цілодобова турбота.

Пропозиції та послуги

Будинок для престарілих людей «Спокійний бриз» – приватний пансіонат, оснащений сучасними меблями та обладнанням, що важливо для лежачих і тяжкохворих людей.

Співробітники центру лояльні по відношенню до родичів своїх постояльців. Розмістити літню людину в пансіонаті можна на постійній основі, забираючи його при бажанні додому на святкові та вихідні дні.

Другий варіант – тимчасове поселення на той період, поки члени сім’ї літньої людини відсутні або потрібне цілодобове спостереження, професійна медична допомога в зв’язку з проходженням терапевтичного курсу, програми реабілітації, відновлення після перелому і інших травм.

Кожному гостю гарантується допомога медиків і психологів, доброзичливе ставлення обслуговуючого персоналу, комфортні умови проживання, різноманітне і цікаве дозвілля.

Особливості харчування

Питанням харчування будинок престарілих «Спокійний бриз» приділяє велику увагу. Організм людини похилого віку потребує певної їжі, деякі продукти для нього небезпечні і заборонені. З урахуванням цих особливостей і складається меню, воно розробляється професійним дієтологом.

Харчування носить дробовий характер – їжа подається невеликими порціями, щоб уникнути надмірного навантаження на шлунково-кишковий тракт, п’ять разів протягом дня. При складанні меню враховуються і побажання самих постояльців. Для людей, які страждають різними хворобами, формується особлива, індивідуальна програма дієтотерапії, узгоджена з лікарем.

Будинок для престарілих людей

Програма догляду за літніми людьми

Спеціалізований пансіонат «Спокійний бриз» надає своїм постояльцям наступні види послуг, що входять в комплексну програму догляду:

 • цілодобове спостереження досвідчених фахівців;
 • щоденний моніторинг стану постояльців (зміни рівня глюкози в крові, показників температури тіла і артеріального тиску);
 • терапевтичний огляд – 2 рази протягом тижня;
 • косметичний і гігієнічний догляд;
 • анімації, творчі заходи;
 • правильно збалансоване харчування;
 • психологічна допомога і підтримка;
 • щоденне вологе прибирання номерів;
 • прання;
 • заміна постільної і натільної білизни;
 • трансфер постояльця в пансіонат при необхідності.

Психотерапевти і психологи надають постійну психологічну підтримку, в якій так потребують люди похилого віку, особливо які втратили можливості до самообслуговування, самотні, страждають невиліковними захворюваннями, прикуті до лікарняного ліжка.

Досвідчений психолог, працюючи за індивідуальними програмами і проводячи заняття в групах взаємодопомоги, допомагає літній людині подолати особистісну кризу, уникнути депресії, підвищити стійкість до стресів, навчитися знову радіти життю і отримувати задоволення від кожного нового дня.

Будинок пристарілих «Гармонія» в Ужгороді

Дозвілля та розважальні заходи

Будинок пристарілих «Спокійний бриз» організації дозвілля своїх підопічних приділяє нітрохи не менше уваги, ніж догляду за ними і спостереженню за станом здоров’я.

Заняття творчістю, спортом, прогулянки на свіжому повітрі, повноцінне спілкування з однолітками, психологами і спеціально навченим персоналом йде на користь постояльцям. Щоб людям похилого віку ніколи було нудьгувати і сумувати, для них регулярно організовуються кіновечора, концерти, культурні заходи, розливні свята.

Вартість послуг пансіонату «Спокійний бриз» цілком розумна і прийнятна, а для оформлення постояльця буде потрібно лише мінімальний пакет документів. Додаткові консультації можна отримати в телефонному режимі або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті установи.

Оцените статью
Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 28.02.2019
Будинок для престарілих в Рівному «Спокійний бриз»
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» у Вінниці
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» в Дніпрі
Будинок пристарілих в Житомирі «Спокійний бриз»