будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Будинок для літніх «Спокійний бриз» у Чернігові

Будинок для літніх в Чернігові «Спокійний бриз» пропонує повний комплекс послуг по догляду за людьми похилого віку. Медична допомога, психологічна підтримка, розважальні заходи зроблять старість вашого близької людини не тільки комфортною, безпечною, але і наповненою світлими, позитивними емоціями.

Медична допомога та догляд

В першу чергу, людям похилого віку потрібен спеціальний контроль за станом здоров’я. Будинок пристарілих «Спокійний бриз» надає повний комплекс медичних послуг. Для постояльців створені максимально комфортні умови проживання, затишні кімнати обладнані всім необхідним, окремі палати для лежачих хворих і людей з особливими потребами.

Кожному старому гарантується цілодобовий контроль і спостереження з боку доглядальниць, медичних фахівців, лікарів-реабілітологів. Два рази на тиждень проводиться терапевтичний огляд. А показники кров’яного тиску, температури тіла, рівня цукру в крові вимірюються щодня.

При відсутності серйозних проблем зі здоров’ям постояльцям пропонується вітамінотерапія, оптимально збалансована дієта, дихальна гімнастика, прогулянки на свіжому повітрі, заняття лікувальною фізкультурою – все необхідне для підтримки гарної форми і профілактики цілого ряду захворювань, небажаних змін вікового характеру.

У пансіонаті додатково проводяться терапевтичні та реабілітаційні курси для пацієнтів з важкими хворобами, травмами, які перенесли хірургічні втручання. У програму входить прийом, прописаних лікарем, медикаментів, ЛФК, фізіотерапевтичні процедури.

Лежачим хворим гарантується цілодобове спостереження доглядальниць, своєчасна допомога лікарів, проведення рекомендованого лікування, а також профілактика пролежнів і явищ застійного характеру. Постояльцям, з обмеженою руховою активністю, ослабіла забезпечується необхідний догляд, допомогу в проведенні гігієнічних процедур, заміна білизни.

Будинок для літніх людей

Турбота і увага

Професійне спілкування, турбота і увага – необхідні літнім людям в не в меншій мірі, ніж лікування і догляд. Інакше не уникнути розвитку депресії, втрати сенсу життя.

Будинок для літніх людей «Спокійний бриз» приділяє цим питанням особливу увагу. Завдяки невеликій кількості постояльців (не більше 25 осіб), співробітники мають можливість приділяти кожному з них необхідну увагу, слухати їх і підтримувати задушевні розмови.

Соціальна ізоляція – цього старі бояться більше цього на світлі. Брак спілкування з постійно зайнятими родичами або доглядальницями, зацікавленими лише виконанні своїх прямих обов’язків, негативно позначається на психологічному стані людини. Перебуваючи в пансіонаті, літні люди отримують унікальну можливість спілкуватися зі своїми однолітками, знаходити собі нових друзів і товаришів по інтересам.

Дом престарелых в Чернигове

Додаткові заходи

Крім занять рукоділлям, перегляду телевізійних передач, читання літератури і преси, розмов за чашкою чаю і прогулянок в парковій зоні фахівці пансіонату організовують для своїх підопічних безліч цікавих, захоплюючих заходів, що заряджають позитивом, тонізуючих і розвиваючих розум.

Професійні аніматори проводять регулярні заняття зі старими, адаптуючи їх до повноцінного життя, нових обставин. Спів, танці, малювання, ліплення – все це дозволяє літнім людям продовжувати самореалізовуватися, розвиватися, пізнавати щось нове, а значить – жити і насолоджуватися кожним днем.

Заняття фізкультурою і дихальною гімнастикою, особливо на свіжому повітрі, чудово впливають на фізичний стан і на психіку, настрій, стан і функціонування центральної нервової системи постояльців. Кіновечора, виступи артистів, святкування різних урочистостей, ювілеїв і днів народжень, із запрошенням родичів і товаришів дає можливість відчувати себе повноцінними членами суспільства, веселитися, випробувати позитив, що так важливо для осіб похилого віку.

Будинок для літніх «Спокійний бриз» – кращий вибір для тих, хто хоче подарувати щасливу старість своїм близьким і коханим людям.

Оцените статью
root
Дата публикации: 20.02.2019
Будинок для престарілих в Рівному «Спокійний бриз»
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» у Вінниці
Будинок пристарілих «Спокійний бриз» в Дніпрі
Будинок пристарілих в Житомирі «Спокійний бриз»