будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Грамотний догляд за лежачими хворими

Правильний догляд за літньою людиною, особливо, страждаючим серйозними захворюваннями, що роблять його нездатним до самостійного обслуговування – це складне й відповідальне завдання. Крім часу і уваги для догляду потрібно наявність певних медичних навичок і величезна кількість терпіння.

У більшості випадків, родичі не мають таких можливостей, і найкращим вирішенням проблеми є помешкання хворого в спеціалізований приватний пансіонат для людей похилого віку «Спокійний бриз», де йому буде надано професійний догляд і цілодобове спостереження з боку досвідчених доглядальниць і медичних працівників.

Догляд за лежачими хворими в пансіонаті і його переваги

Співробітники пансіонату спеціалізуються на догляді за лежачими хворими, наданні їм кваліфікованої медичної допомоги. У програму входить щоденний огляд і моніторинг стану пацієнтів, проведення терапевтичних курсів і індивідуально розроблених програм реабілітації, що дозволяють в значній мірі поліпшити стан хворого.

У пансіонаті працюють лікарі, професійні доглядальниці, психологи, медсестри, які мають великий досвід по догляду за лежачими хворими. Такий категорії пацієнтів надається не тільки медична, але і психологічна допомога.

Що входить в програму догляду за лежачими пацієнтами?

Комплексний догляд за лежачими хворими включає в себе наступне:

  1. Щоденний контроль за станом здоров’я постояльців.
  2. Проживання в комфортних палатах, з привабливим інтер’єром, оснащених необхідним обладнанням та спеціальними меблями.
  3. Проведення реабілітаційного курсу, який розробляється фахівцями за індивідуальною схемою, з урахуванням всіх особливостей клінічного випадку.
  4. Надання допомоги по проведенню необхідних гігієнічних процедур.
  5. Контроль за прийомом медикаментозних засобів і проведенням фізіотерапевтичних процедур.

Невід’ємним елементом догляду за лежачими хворими в пансіонаті «Спокійний бриз» є заняття лікувальною фізкультурою, дихальною гімнастикою, що дозволяють уникнути небезпечних для життя явищ застійного характеру, утворення пролежнів, подальшого розвитку патологічного процесу і приєднання супутніх захворювань. Раціон харчування розробляється дієтологами індивідуально, відповідно до лікарських рекомендацій.

Щодня фахівці відстежують показники артеріального тиску і температури тіла своїх підопічних, рівень цукру в крові. При необхідності надають медичну допомогу.

Двічі протягом дня пацієнтів на спеціальних кріслах-візках вивозять на прогулянки, оскільки свіже повітря корисне для здоров’я, а можливість змінити обстановку і помилуватися мальовничими пейзажами, дарує людині нові враження, позитивні емоції, піднімає настрій, дозволяє урізноманітнити своє дозвілля.

Тому, звернувшись до пансіонату «Спокійний бриз», родичі можуть заспокоїтися і не хвилювати за стан здоров’я своєї близької людини. Дозволяються відвідування рідними пенсіонера, так як регулярні візити, а також консультації та бесіди з фахівцями – тільки вітаються.

Грамотний догляд за лежачими хворими

Як отримати допомогу?

Для оформлення літньої людини в приватний пансіонат «Спокійний бриз» досить зібрати мінімальний пакет документів, прикласти до нього результати аналізів і укласти відповідний договір. На всі запитання ви можете отримати консультацію по телефону або заповнити заявку зворотного зв’язку.

Оцените статью
Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 20.02.2019
Документи для оформлення в будинок для людей похилого віку
Будинок пристарілих в Чугуєві
Будинок пристарілих в Первомайську
Будинок для людей похилого віку в Павлограді