будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Пансіонат для лежачих хворих та його переваги

Звернення в пансіонат для лежачих хворих – це ідеальне рішення для сімей, які зіштовхнулися з подібною проблемою. Відсутність достатньої кількості часу, знань і навичок, відповідного досвіду, а також медичної освіти не дає можливості надати пацієнтові необхідний догляд і кваліфіковану допомогу на дому, що негативно позначається на його організмі і може погіршити стан.

Умови проживання та реабілітації лежачих хворих в пансіонаті

Приватний пансіонат «Спокійний бриз» – профільна установа, що спеціалізується на догляді і наданні медичної, а також психологічної допомоги лежачим пацієнтам. У центрі створені максимально комфортні умови для життя даної категорії людей. Цілодобово за пацієнтами спостерігають досвідчені доглядальниці, доктора, медсестри, психологи. У програму догляду та реабілітації входять наступні послуги:

 1. Надання спеціалізованого ліжка, оснащеного протипролежневим матрацом.
 2. Щоденний контроль і моніторинг стану пацієнта.
 3. Проведення реабілітаційно-відновлювальної терапії – відновлення рухової функції, заняття пальчикової гімнастикою, виконання дихальних вправ.
 4. Проведення гігієнічних процедур.
 5. Розробка оптимально збалансованого раціону.
 6. Допомога в прийомі їжі.
 7. Контроль за прийомом призначених лікарем медикаментозних препаратів, проведенням фізіотерапевтичних процедур.
 8. Можливість необмеженого спілкування і відвідування родичами в будь-який зручний для них час.

Годують постояльців пансіонату 5 разів протягом доби, причому для кожного лежачого пацієнта індивідуально розробляється меню з урахуванням всіх особливостей конкретного клінічного випадку, рекомендацій лікарів і дієтологів. Раціон намагаються зробити максимально різноманітним, збагаченим вітамінами і корисними речовинами, а в певних ситуаціях для лежачих хворих готується протерта їжа.

Особливий акцент робиться на дотриманні гігієнічних норм і догляді за пацієнтом, проведенні заходів, спрямованих на профілактику та лікування пролежнів.

Пансіонат для лежачих хворих

Переваги приватного пансіонату

Часто родичі лежачого хворого переживають за нього і тому вважають за краще піклуватися про нього самостійно і не звертатися в спеціалізований заклад. Однак при співробітництві з приватним пансіонатом «Спокійний бриз» подібні побоювання абсолютно безпідставні. Ця установа завоювала чудову репутацію і безліч позитивних відгуків. Серед його численних переваг, в порівнянні з іншими клініками і реабілітаційними центрами, можна відзначити:

 1. Надання комплексних медичних послуг та психологічної допомоги.
 2. Регулярні прогулянки на свіжому повітрі.
 3. Територіальне розташування в екологічно чистому районі зі зручною транспортною розв’язкою.
 4. Необмежену можливість відвідування хворого.
 5. Комфортабельні палати, оснащені сучасними меблями та обладнанням.
 6. Вільне спілкування з персоналом та іншими постояльцями, позитивно впливає на настрій і психоемоційний стан хворого.

У цьому профільному закладі працюють виключно висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід саме в роботі з особами похилого віку та лежачими хворими, які вимагають особливого догляду і специфічних професійних навичок. До кожного постояльця співробітники намагаються знайти індивідуальний підхід, оточити його турботою і увагою, надати не тільки медичну допомогу, а й не менш важливу для таких людей моральну підтримку.

Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 26.02.2019
Ефективне відновлення і реабілітація при переломі шийки стегна
Приватний пансіонат для інвалідів
Професійний догляд за людьми похилого віку
Пансіонат для літніх людей з деменцією