будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Пансіонат для літніх людей з деменцією

Деменція (старече слабоумство) – синдром, що супроводжується порушенням пам’яті, поведінки, розумових процесів. Хворий перестає адекватно сприймати навколишній світ, втрачає навички і здатність самостійно виконувати елементарні дії. Така людина потребує постійного спостереження, турботи і догляду, які не в змозі забезпечити працюючі родичі. Тому ідеальним рішенням стане звернення в приватний пансіонат для людей похилого віку «Спокійний бриз», де їм не тільки надають необхідну допомогу, але і роблять ряд заходів, спрямованих на часткове відновлення втрачених функцій і соціалізацію.

Послуги для хворих з деменцією

Фахівці пансіонату гарантують своїм підопічним наступні види послуг:

  1. Щоденні обстеження, спостереження за станом хворого. Індивідуальні лікарські консультації.
  2. Допомога в соціальній адаптації і відновленні втрачених навичок спілкування.
  3. Проведення анімаційних програм, розвиваючих ігор, що сприяють відновленню пам’яті, мислення, адекватного світосприйняття.
  4. Можливість спілкування зі своїми однолітками.
  5. Грамотно збалансоване, розроблене фаховими дієтологами 5-разове харчування.
  6. Організація цікавого і розвиваючого дозвілля.
  7. Розробка індивідуальних реабілітаційних програм для пацієнтів з діагностованою деменцією з урахуванням всіх особливостей конкретного клінічного випадку.
  8. Заняття лікувальною фізкультурою, регулярні посильні фізичні навантаження.
  9. Прогулянки в парковій зоні на території пансіонату (2 рази на добу).

Дана програма дозволяє задовольнити не тільки фізичні, але і емоційні, психологічні потреби літньої людини з деменцією, допомогти йому адаптуватися в новому середовищі, повернути інтерес до життя, а також сповільнити прогресування патології, оскільки на сьогоднішній день старече слабоумство є невиліковним захворюванням.

Пансіонат для літніх людей з деменцією

Особливості проживання в пансіонаті

Пацієнти, які страждають деменцією, потребують підвищеної уваги і моральної підтримки. Дуже важливо, щоб такі люди відчували себе в безпеці, відчували максимальний комфорт. Тому фахівці намагаються знайти індивідуальний підхід до кожної людини, врахувати його побажання, психоемоційний стан і фізичні можливості при облаштуванні номерів, призначених для проживання.

Надається пацієнтам не тільки медична, але і психологічна допомога, оскільки люди з деменцією часто страждають від фобій, депресивних станів, безпричинної тривожності і дратівливості, особливо схильні до стресів.

Крім того, проводиться і спеціалізована програма реабілітації, що включає в себе психотерапію, розвиваючі ігри, дихальну гімнастику і спортивні тренування, виконання вправ, спрямованих на розвиток дрібної моторики, роботу з логопедами-дефектологами. Метою реабілітаційного курсу є побудова нейронних зв’язків в області головного мозку хворого, що сприяють частковому відновленню втрачених навичок і функцій.

Як отримати допомогу?

Домовитися про госпіталізацію можна в телефонному режимі. Перед цим при бажанні члени сім’ї пацієнта можуть самі відвідати пансіонат, ознайомитися з умовами проживання, персоналом. Крім того, пропонуються різні варіанти проживання літніх людей в центрі – як короткострокове, так і на постійній основі. Лікарі рекомендують тривалість реабілітаційного курсу для пацієнтів з деменцією від 3 тижнів до місяця і більше. Саме такий час потрібний для адаптації людини до нових обставин, поліпшення пам’яті і реакцій, психоемоційного стану.

Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 27.02.2019
Ефективне відновлення і реабілітація при переломі шийки стегна
Приватний пансіонат для інвалідів
Професійний догляд за людьми похилого віку