будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Пансіонат для пацієнтів, які перенесли інфаркт

Інфаркт міокарда – широко поширене захворювання серед людей похилого віку, причому займає лідируючі позиції з причин смертності в світі. Даная патологія виникає на тлі тромбозів коронарних судин, що провокують різке припинення процесів кровотоку. Наслідками перенесеного інфаркту є порушення мовної функції, свідомості, підвищені ризики можливого рецидиву. Тому для прискореного відновлення і профілактики ускладнень пацієнтам, які перенесли інфаркт міокарда, потрібно грамотна медична допомога і комплексна програма реабілітації, яку пропонує своїм клієнтам приватний пансіонат «Спокійний бриз».

Спостереження за пацієнтом та надання медичної допомоги

Після інфаркту міокарда дуже високі ризики рецидиву або приєднання супутніх захворювань. Тому важливе значення має регулярне відстеження стану пацієнта, щоденний моніторинг і надання термінової професійної допомоги в разі такої необхідності. Спостереження за хворими з перенесеним інфарктом міокарда передбачає щоденне проведення наступних діагностичних процедур:

  1. Вимірювання показників артеріального тиску.
  2. Прослуховування дихання.
  3. Відстеження серцевого ритму і частоти пульсу.

Всі отримані дані повинні регулярно заноситись в медичну картку хворого, що дозволить відзначати як позитивну, так і негативну динаміку і при необхідності вносити певні зміни в програму терапії і реабілітації. У домашніх умовах виконати це практично неможливо, а в спеціальній установі такий моніторинг буде здійснюватися цілодобово.

Програма реабілітації після інфаркту

Комплексна програма реабілітації і відновлення пацієнтів з присутніх в анамнезі інфарктом міокарда в приватному пансіонаті «Спокійний бриз» включає в себе:

  1. Заняття лікувальною фізкультурою і дихальною гімнастикою на свіжому повітрі.
  2. Дієтотерапію, спрямовану на стабілізацію ваги і зміцнення серцево-судинної системи.
  3. Медикаментозне лікування із застосуванням лікарських препаратів, прописаних лікарем. Персонал ретельно контролює, щоб постояльці регулярно і своєчасно приймали ліки і виконували лікарські рекомендації.
  4. Проведення оздоровчої гімнастики, що включає в себе вправи, які зміцнюють серцевий м’яз.

Такий комплексний підхід дозволяє максимально швидко відновити порушені функції організму хворого, звести до мінімуму ризики можливих ускладнень, рецидивів, супутніх захворювань, а також прискорити процес реабілітації і повернення людини до звичного способу життя. Особливо важливо те, що при розробці програми реабілітації або терапевтичного курсу фахівці пансіонату не користуються стандартними схемами, а враховують всі нюанси і особливості конкретного клінічного випадку.

Пансіонат для пацієнтів, які перенесли інфаркт

Роль лікувальної фізкультури в реабілітації після інфаркту

Посильні фізичні навантаження, заняття лікувальною фізкультурою, достатня рухова активність є обов’язковими умовами, необхідними для швидкого та повноцінного відновлення здоров’я людей, які перенесли інфаркт. Саме з цієї причини лікувальній фізкультурі та оздоровчій гімнастиці в реабілітаційній програмі в пансіонаті приділяється особлива увага.

Заняття починаються з здійснення піших погудок з поступовим збільшенням кілометражу. У міру стабілізації стану пацієнта, підвищення рівня його витривалості і працездатності до прогулянок підключаються різні вправи, сеанси дихальної гімнастики і ЛФК.

Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 26.02.2019
Ефективне відновлення і реабілітація при переломі шийки стегна
Приватний пансіонат для інвалідів
Професійний догляд за людьми похилого віку
Пансіонат для літніх людей з деменцією