будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Пансіонат для пацієнтів з хворобою Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера – важке і невиліковне нейродегенеративне захворювання, що супроводжується повільним відмиранням клітинних структур головного мозку. Розвивається патологія поступово, і в міру прогресування хвороби пацієнт перестає впізнавати своїх рідних, втрачає пам’ять, не може самостійно подбати про себе. Такі люди потребують цілодобового спостереження і грамотного догляду, а також наданні кваліфікованої медичної допомоги, що дозволяє хоча б полегшити стан хворого і уповільнити розвиток патологічного процесу.

Забезпечити це в домашніх умовах просто неможливо. Тому найкращим варіантом стане звернення в приватний пансіонат «Спокійний бриз», що надає не тільки догляд за хворим, а й цілий ряд реабілітаційних заходів, що сприяють часткового відновлення пам’яті і збереження функцій сприйняття.

Який догляд необхідний людям з хворобою Альцгеймера?

Хвороба Альцгеймера супроводжується такими симптомами, як порушення мовної функції, координації рухів, розлади пам’яті і світосприйняття, деменція. З часом людина практично повністю втрачає пам’ять, а крім того, змінюється і його характер. У хворих спостерігаються часті необґрунтовані спалахи агресії, дратівливості, втрата інтересу до життя і всього навколишнього. Надалі людина повністю втрачає дієздатність, і самі елементарні навички, такі як, наприклад, самостійний прийом їжі або особиста гігієна стають для нього недоступні.

Лікувальна програма догляду і реабілітації людей, які страждають на хворобу Альцгеймера, в приватному пансіонаті включає в себе комплекс заходів:

  1. Щоденне проведення гігієнічних процедур.
  2. Надання допомоги в прийомі їжі.
  3. Проведення протипролежневих заходів (для лежачих пацієнтів з порушеннями рухової функції).
  4. Контроль за прийомом медикаментозних препаратів і дотриманням інших лікарських приписів.
  5. Відновлення емоційного контакту з хворим, програми, спрямовані на соціальну адаптацію.
  6. Організація цікавого дозвілля і вільного часу.
  7. Регулярні прогулянки на свіжому повітрі.

Кваліфіковані лікарі, психологи, аніматори, медсестри з великим досвідом роботи гарантують кожному гостю грамотний догляд, турботу, цілодобове спостереження, надання необхідної медичної допомоги та моральної, психологічної підтримки.

Пансіонат для пацієнтів з хворобою Альцгеймера

Умови проживання

Для підопічних пансіонату створені максимально комфортні умови для життя і поліпшення психоемоційного стану. Затишні палати оснащені всім необхідним. Меблі і предмети інтер’єру виготовлені з екологічно чистих матеріалів і витримані в особливій колірній гамі, яка, на думку фахівців, сприятливо впливає на психіку і центральну нервову систему таких пацієнтів.

У пансіонаті створена особлива обстановка, гранично наближена до домашньої, що дозволяє хворому з діагностованою хворобою Альцгеймера не відчувати тривоги і відчувати себе в безпеці. Для того щоб постояльці з порушеними руховими функціями могли вільно пересуватися по території, пансіонат оснащений спеціальними поручнями.

Прекрасно позначаються на світосприйнятті і стані пацієнтів з хворобою Альцгеймера прогулянки на свіжому повітрі, можливість милуватися красивими мальовничими пейзажами. Важливо і те, що пансіонат має зручну транспортну розв’язку, тому родичі постояльця можуть відвідувати його в будь-який зручний для них час, без будь-яких обмежень.

Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 26.02.2019
Ефективне відновлення і реабілітація при переломі шийки стегна
Приватний пансіонат для інвалідів
Професійний догляд за людьми похилого віку
Пансіонат для літніх людей з деменцією