будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Пансіонат для пацієнтів з хворобою Паркінсона

Хвороба Паркінсона є хронічне, прогресуюче неврологічне захворювання, якому найбільш схильні люди похилого віку. У міру розвитку патології у людини порушується координація рухів, виникають проблеми з руховою функцією, і в кінцевому підсумку він стає недієздатним, вимагає постійного стороннього спостереження і цілодобової допомоги. Забезпечити подібні умови можна тільки звернувшись до спеціалізованого лікувального закладу, такого як приватний пансіонат «Спокійний бриз», пропонуючи повноцінну програму догляду та реабілітації людей з діагностованою хворобою Паркінсона.

Програма догляду за пацієнтами з хворобою Паркінсона

Комплексна програма проживання і догляду за пацієнтами в пансіонаті включає в себе наступні послуги:

 1. Надання грамотної, професійної медичної допомоги. У лікувальному закладі працюють виключно висококваліфіковані та досвідчені фахівці, в завдання яких входить щоденне відстеження стану здоров’я пацієнтів, проведення реабілітаційних заходів, фізіотерапевтичних процедур, контроль над своєчасним використанням лікарських засобів і виконанням приписів лікуючого лікаря.
 2. Дробове 5-разове харчування. Раціон розробляється дієтологами з урахуванням потреб організму літніх людей з хворобою Паркінсона, а також індивідуальних смакових переваг.
 3. Організація цікавого дозвілля, проведення різних урочистостей і заходів, заняття з аніматорами, регулярні прогулянки в парковій зоні.
 4. Надання допомоги в прийомі їжі (при порушеннях жувальної і ковтальної функції).
 5. Цілодобове спостереження за станом хворого і своєчасне надання йому необхідної медичної допомоги.
 6. Проведення регулярних гігієнічних процедур.
 7. Надання допомоги в пересуванні при порушеннях рухової функції.
 8. Проведення реабілітаційних програм, занять, спеціалізованих ігор, спрямованих на відновлення пам’яті, координації, втрачених навичок і соціалізацію хворих.

Кожна палата оснащена спеціальними меблями і всім необхідним для того, щоб людина відчувала себе максимально затишно і комфортно. Вхід на територію пансіонату закритий для сторонніх людей, що гарантує повну безпеку постояльців. При цьому члени родини пацієнта можуть відвідувати його в будь-який зручний час, за винятком періоду проведення гігієнічних або ж лікувальних процедур.

Пансіонат для пацієнтів з хворобою Паркінсона

Стадії розвитку захворювання і його симптоми

Хвороба Паркінсона розвивається поступово, і кожна стадія супроводжується характерними клінічними симптомами:

 1. На першій стадії пацієнт може навіть не здогадуватися про наявність проблеми, оскільки хвороба проявляє себе лише невеликим відчуттям скутості і дискомфорту, що виникають в області верхніх і нижніх кінцівок.
 2. Друга стадія розвитку патологічного процесу вражає рухову функцію, однак хворий все ще зберігає здатність до самообслуговування і може обходитися без сторонньої допомоги.
 3. На третій стадії хвороби Паркінсона порушується координація рухів, а тому для переміщення пацієнту вже необхідна підтримка з боку.
 4. Четверта стадія – характеризується паралічем, повною втратою дієздатності і потребою в постійному догляді, спостереженні фахівців.

Персонал пансіонату «Спокійний бриз» дозволяє, нехай і не позбутися від хвороби Паркінсона, проте уповільнити її подальше прогресування і в значній мірі підвищити якість життя таких пацієнтів.

Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 27.02.2019
Ефективне відновлення і реабілітація при переломі шийки стегна
Приватний пансіонат для інвалідів
Професійний догляд за людьми похилого віку
Пансіонат для літніх людей з деменцією