будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Пансіонат для пацієнтів з цукровим діабетом

Приватний пансіонат «Спокійний бриз» – ідеальне місце для лікування та реабілітації пацієнтів, які страждають цукровим діабетом. Справа в тому, що показники глюкози в крові хворого, отже, і його стан, багато в чому залежать від раціону харчування. Фахівці пансіонату розробляють для діабетиків спеціалізоване меню, не тільки смачне, але і надзвичайно корисне, різноманітне з обов’язковою присутністю в щоденному раціоні свіжих овочів і фруктів.

Особливості лікування при різних типах цукрового діабету

Існують дві основні форми цукрового діабету, кожна з яких має свої специфічні особливості і прояви, а також впливає на розробку оптимального ефективного терапевтичного курсу:

  1. Інсулінозалежний цукровий діабет (1 тип) – супроводжується розвитком інсулінової залежності. Тому даній категорії пацієнтів 2 рази протягом доби (в ранкові та вечірні години) вводяться життєво необхідні для них ін’єкції інсуліну. Крім того, фахівці пансіонату щодня приводять лабораторні дослідження, спрямовані на визначення показників цукру в крові.
  2. Інсулінонезалежна діабетична патологія (2 тип) – не вимагає введення інсулінових ін’єкцій, терапія будується на прийомі таблетованих форм препаратів. В даному випадку завдання медичних фахівців полягає в щоденному моніторингу стану пацієнта, а також контролі за сучасним прийомом запропонованих лікарем медикаментозних препаратів, дотриманням дієтичного раціону.

Залежно від форми і стадії розвитку патологічного процесу для кожного пацієнта фахівці розробляють індивідуальний терапевтичний курс і проводять дієтотерапію, що дозволяє стабілізувати стан, виключити подальше прогресування захворювання і приєднання супутніх, вкрай небезпечних для життя ускладнень.

Умови проживання та лікування хворих на діабет в пансіонаті

Люди похилого віку з діагностованим цукровим діабетом потребують регулярної діагностики та постійному контролі над показниками цукру в крові. Діагностичні заходи проводяться в приватному пансіонаті щодня, що дозволяє відстежити динаміку захворювання, вчасно виявити стадію загострення і вжити відповідних заходів з надання професійної медичної допомоги.
Люди-діабетики оточені особливою увагою і цілодобово перебувають під наглядом лікарів і досвідчених доглядальниць, які мають вищу медичну освіту.

Пансіонат для пацієнтів з цукровим діабетом

Дієтотерапія при цукровому діабеті

Дієтотерапія – є одним їх невід’ємних пунктів грамотного лікування цукрового діабету та профілактики його подальшого розвитку. У приватному пансіонаті «Спокійний бриз» для цієї категорії хворих розробляється особливе меню з урахуванням типу патології, стадії розвитку, індивідуальних особливостей організму, рекомендацією дієтолога і лікаря. Однак при цьому враховуються і смакові переваги самих діабетиків. Співробітники пансіонату на практиці довели, що дієтичне меню може бути смачним і різноманітним.

В основі дієтотерапії лежить дробове харчування – прийом їжі невеликими порціями по 5 разів протягом доби через рівні проміжки часу. Це ідеальний варіант, що дозволяє скорегувати продукування організмом власного інсуліну. З раціону виключаються всі види заборонених продуктів, але замість них пропонуються не менш смачні ласощі, що містять фруктозу і цукрозамінники. Крім того, пацієнти займаються лікувальною гімнастикою, здійснюють піші прогулянки, оскільки помірні фізичні навантаження і активний спосіб життя вкрай важливі для людей з діабетом.

Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 27.02.2019
Ефективне відновлення і реабілітація при переломі шийки стегна
Приватний пансіонат для інвалідів
Професійний догляд за людьми похилого віку
Пансіонат для літніх людей з деменцією