будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Пансіонати

Міста

Наші пансіонати розміщені в наступних містах

Мережа приватних пансіонатів

Будинки для людей похилого віку відомі з давніх-давен. Вони існували під назвами «будинку презирства», «богадільня», «хоспіс». Сьогодні будинки престарілих – це форма соціальної та медичної турботи про людей, які потребують цілодобової допомоги, спеціалізованого догляду, навичок яких у родичів немає. В економічно розвинених країнах з нуклеарною формою сім’ї (коли дорослі і їхні діти живуть окремо), пансіонати для людей похилого віку дуже популярні.

На загальному тлі особливо виділяються приватні установи. Їх частка в європейських країнах, США, Японії перевищує кількість державних будинків для людей похилого віку. У нашій країні приватні геріатричні установи з’явилися зовсім недавно. Ми працюємо в цій галузі майже з самого початку.

Про достоїнства приватного пансіонату

Багатий досвід, який перейняв у наших зарубіжних колег, дозволив створити умови, що вигідно відрізняються від тих, які літнім людям можуть надати державні установи:

  • затишні, світлі кімнати; пенсіонери самі можуть вибрати кількість сусідів;
  • сучасні меблі, створені відповідно до вимог безпеки і комфорту літніх людей;
  • спеціальне обладнання, необхідне для зручності життєдіяльності і відповідно до медичних показань;
  • особливе планування приміщень і житлових корпусів, що полегшує переміщення на інвалідних візках, з милицями і ходунками;
  • персонал, який має спеціальну медичну освіту, який не тільки контролює виконання призначень лікарів, але і може надати невідкладну допомогу;
  • зелена зона, що дозволяє насолоджуватися прогулянками на свіжому повітрі;
  • можливість проводити вільний час в спілкуванні, за цікавими заняттями, здобувати нові хобі.

Геріатричні програми реабілітації, які використовуються в пансіонах мережі «Спокійний бриз» допоможуть поліпшити когнітивні здібності, відновити фізичну активність, підвищити психоемоційний стан. У колі друзів наші пенсіонери позбавляються від почуття самотності, депресії, відчуття непотрібності і ізольованості. В ігровій формі фахівці пансіонату тренують пам’ять, логічне мислення – всі ті здібності, які мають тенденцію до вікових змін.

Ми намагаємося зберегти свободу і самостійність літніх людей, щоб вони не відчували себе безпорадними і немічними, але при необхідності уважні співробітники забезпечать необхідний догляд для нужденних – допоможуть:

  • виконувати гігієнічні процедури;
  • приймати їжу;
  • виходити на прогулянки.

У наших пансіонатах літні люди можуть проживати тривалий час або знаходитися тут на період відсутності рідних, які виїжджають у відрядження або на відпочинок. Про високий рівень надаваних нами послуг говорить той факт, що середня тривалість проживання в пансіоні становить близько 2 років.

Наші пенсіонери переконані, що проживання в будинку для літніх людей «Спокійний бриз» набагато комфортніше і безпечніше, ніж у звичайній квартирі міської багатоповерхівки.

Для того щоб задовольнити зростаючий попит, нами створена мережа пансіонатів, більш ніж в 40 містах України. Бажаючі можуть вибрати той пансіонат, який розташовується поруч з рідними і близькими, щоб постійно перебувати в контакті з сім’єю. Ми проводимо сімейні свята, на які збираються пенсіонери та їхні родичі, друзі. Родинні зв’язки зміцнюються, а літні люди не страждають від почуття непотрібності.

Наші приватні будинки престарілих вибрали більше 1500 людей похилого віку. Багато проживають тут майже з моменту відкриття. Позбавлені від обтяжливих щоденних турбот, вони можуть присвятити себе заняттям, на які раніше не вистачало часу. Групові заняття за інтересами, прогулянки на свіжому повітрі, цікаве спілкування зближує пенсіонерів. Ми пишаємося тим, що за час існування наших пансіонатів кілька пенсіонерів зустріли тут свою другу половинку.

Ми створили і продовжуємо розвивати мережу наших будинків для людей похилого віку, щоб покращити якість життя літніх громадян України та забезпечити їм гідну старість.