будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Приватний пансіонат для інвалідів

Для сімей, в яких проживають люди похилого віку з обмеженими можливостями та особливими потребами, звернення в приватний пансіонат для інвалідів стане оптимальним варіантом вирішення проблеми. Незважаючи на свою спеціалізацію, приватний пансіонат «Спокійний бриз» готовий прийняти у себе і постояльців з інвалідністю у віковій категорії від 18 років. Справа в тому, що всі пацієнти-інваліди, незалежно від віку, потребують цілодобового спостереження і постійної допомоги. Тому у їх родичів, завантажених роботою та іншими справами, просто немає часу, та й необхідних навичок, щоб забезпечити близькій людині належний догляд.

Що ми пропонуємо?

Приватний пансіонат «Спокійний бриз» готовий надати людям, які мають групу інвалідності, цілодобове спостереження, грамотний догляд, допомогу в проведенні гігієнічних процедур, а також медичні послуги, такі як постановка ін’єкцій, крапельниць, проведення перев’язок, контроль над своєчасним прийомом лікарських препаратів.

У категорію основних послуг, що надаються фахівцями пансіонату, входить наступне:

  1. Регулярне проведення медичних профілактичних оглядів та моніторинг стану хворого.
  2. Індивідуальні консультації і надання медичної допомоги від профільних фахівців – психіатрів, терапевтів, ендокринологів, хірургів.
  3. Регулярні прогулянки на свіжому повітрі на спеціальних кріслах-візках (2 рази протягом доби).
  4. Проживання в комфортабельних номерах, оснащених всім необхідним для людей з особливими потребами.
  5. Проведення реабілітаційних програм.
  6. Допомога в пересуванні, проведенні гігієнічних процедур, перевдяганні, заміні підгузників.
  7. Щоденне прибирання в номерах, дезінфекція, зміна постільної білизни не рідше 1 разу на протязі тижня.
  8. Організація дозвілля, проведення культурно-мистецьких заходів, можливість спілкування з іншими постояльцями, утворення груп за інтересами.

Комплексний підхід дозволяє людям з інвалідністю пройти повноцінний курс відновлення після перенесених захворювань або травматичних ушкоджень, отримати можливість соціальної реалізації, повноцінного спілкування, моральну і психологічну підтримку, що не тільки сприятливо позначається на здоров’ї пацієнта, але і в значній мірі підвищує якість його життя.

Приватний пансіонат для інвалідів

Умови для проживання людей з інвалідністю в пансіонаті

Для інвалідів в приватному пансіонаті створені особливі умови, що дозволяють їм відчувати себе максимально комфортно і не відчувати побутових складнощів. Центр обладнаний спеціальними ліжками, протипролежневими матрацами, поручнями і сходовими підйомниками. Окремо обладнані номери для лежачих пацієнтів, повністю позбавлених здатності до пересування.

Постояльці пансіонату цілодобово оточені увагою кваліфікованого персоналу, досвідчених доглядальниць. Надається таким пацієнтам і психологічна допомога, що дозволяє впоратися з депресивними станами, заниженою самооцінкою, знову відчути себе повноцінним членом суспільства. Регулярно проводяться заходи, спрямовані на профілактику та лікування пролежнів, застійних явищ та інших супутніх захворювань, яким особливо схильні інваліди через обмежені можливості.

Зміцнити здоров’я допоможе і правильно збалансоване дієтичне харчування. Причому, слід зазначити, що меню в пансіонаті повторюється лише через 21 день. Для певної категорії пацієнтів розробляється окремий район з урахуванням стану їх здоров’я та рекомендацій лікаря.

Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 27.02.2019
Ефективне відновлення і реабілітація при переломі шийки стегна
Професійний догляд за людьми похилого віку
Пансіонат для літніх людей з деменцією