будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Про нас

Пансіонати для літніх людей "Спокійний бриз"

У пансіонатах мережі «Спокійний бриз» застосовуються спеціалізовані програми, спрямовані на підвищення психоемоційного стану проживаючих. Увага до потреб пенсіонерів, їх душевній рівновазі гарантують відсутність стресу від переїзду в незвичні умови.

Спілкування з однолітками, розплановане цікаве дозвілля, оволодіння новими вміннями, спільні свята допомагають швидко освоїтися, знайти нових друзів, позбутися почуття самотності і депресії. Групові заняття творчістю (арт-терапія) допомагають не тільки розслабитися, але і відновити дрібну моторику, поліпшити когнітивні можливості, зміцнити пам'ять.

Багаторічні спостереження за психічним та емоційним станом пенсіонерів, які займаються по спеціальним психотерапевтичним програмам, підтвердили їх ефективність. Після занять літні люди відчувають себе впевненіше, самостійніше, спокійніше. Тому багато хто рекомендують пансіонати мережі «Гармонія» своїм знайомим і родичам. За таких рекомендацій реальних людей нами укладено понад 15% договорів, що додатково підтверджує високий рівень послуг, що надаються.

Для здоров'я літніх людей важливо корисне харчування. У домашніх умовах вони не завжди можуть самостійно закупити продукти, приготувати свіжу, різноманітну, смачну їжу згідно з фізіологічними особливостями організму. Для цього не вистачає знань, сил, можливостей.

У наших пансіонатах працюють професійні кухарі і дієтологи, які розробляють раціон харчування. Пенсіонери отримують п'ятиразове харчування. При складанні меню враховуються індивідуальні побажання і переваги.

Наші будинки престарілих розташовуються в красивих, тихих, зелених місцях, але недалеко від зупинок громадського транспорту та стоянок. Гостям і родичам не складає труднощів швидко дістатися до нас, відвідати своїх близьких.

Навколо кожного з наших пансіонатів є зелена зона з затишними альтанками, тихими алеями, яскравими квітниками. Наші пенсіонери регулярно гуляють, відпочивають на свіжому повітрі. Безбар'єрне планування і уважний персонал полегшують прогулянки людей з обмеженими можливостями.

Наші співробітники вважають турботу про літніх людей своїм покликанням. Більше 40% персоналу працюють понад 3 роки. Завдяки їх самовідданості, співчуттю, терпінню в наших пансіонатах панує атмосфера любові, доброти, турботи. Ми продовжуємо вдосконалюватися, збільшувати кількість місць, покращувати умови і розширювати спектр послуг, щоб наші пенсіонери зустріли старість в любові і турботі про них.

Більше 1000 листів подяки від наших дорогих клієнтів

12 затишних будинків у всіх напрямках України

50+ співробітників з медичною освітою

Понад 600 місць, найбільша мережа в Україні

Мережа приватних пансіонатів для літніх

Мережа приватних пансіонатів для літніх людей «Спокійний бриз» існує в Україні вже 12 років. Це майже стільки ж, скільки приватні пансіонати існують в нашій країні. Для нас - це не тільки економічний проект. Ми намагаємося забезпечити нашому старшому поколінню безпечну, гідну старість.

У світі різне ставлення до будинків престарілих. В Європі, США, Японії більшість літніх людей зустрічають старість в хоспісах, пансіонах. Сучасні реалії життя несумісні з турботою про літніх родичів - необхідність частих відряджень, майже 24-годинний робочий день, віддаленість проживання дітей від батьків не дозволяють здійснювати якісний догляд і забезпечувати безпеку самостійного існування. Тому турботу про старих родичів за кордоном передоручають професіоналам.

У нашій країні зовсім по-іншому ставляться до будинків престарілих, особливо самі старики. Муніципальні та державні установи не можуть забезпечити комфорт, індивідуальний підхід до потреб людей похилого віку через недостатнє фінансування.

При створенні першого приватного пансіонату ми взяли все найкраще з досвіду наших закордонних колег. Наші пансіонати забезпечують європейський рівень послуг, підвищений комфорт і професійний догляд за помірну ціну. Старіння нації зумовлює неухильне зростання потреби в геріатричних установах сучасного типу. Щоб задовольнити попит ми організували мережу пансіонатів в більш ніж 40 містах країни.

Сьогодні в наших зручних, комфортних котеджах і сучасних корпусах проживає понад 1500 пенсіонерів. Про те що їм подобається жити в пансіонаті, свідчать не тільки вдячні відгуки, але середня тривалість проживання в «Гармонії» - складає більше 2 років.

У пансіонатах живуть люди різного віку, фізичного і психічного стану. Вони можуть залишитися на невеликий період часу або вибрати тривале проживання. Сюди приїжджають ті, кому необхідна медична допомога, цілодобовий моніторинг стану в період реабілітації після важких переломів шийки стегна, інфаркту або інсульту.

Спеціальна програма і високий професіоналізм нашого медичного персоналу і уважних нянечок допомагає істотно скоротити термін відновлення. Також на невеликий період часу ми приймаємо тих літніх людей, чиї рідні не можуть забезпечити їм безпечне існування на час відрядження або відпустки.

Ми робимо все необхідне, щоб поліпшити якість життя літніх людей, зміцнити здоров'я. Тому у нас найбільша кількість довгожителів. Тільки в минулому році 5 пенсіонерів відсвяткували з нами свій 100-річний ювілей.