будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Професійний догляд за людьми похилого віку

У більшості випадків люди похилого віку відчувають серйозні проблеми зі здоров’ям і потребують постійної допомоги та піклування з боку оточуючих. На жаль, навіть самі люблячі родичі, через свою завантаженість, інтенсивного робочого графіка, просто не в змозі забезпечити своїй близькій людині необхідний догляд. Тому найкращим варіантом буде звернення в приватний пансіонат для людей похилого віку «Спокійний бриз», де постояльцям надається цілодобова допомога і спостереження фахівців, медичні послуги, організація дозвілля і правильно збалансоване харчування, розроблене спеціально для осіб похилого віку.

Наші послуги

Приватний пансіонат надає своїм клієнтам такі види послуг:

 1. Якісний і грамотний догляд, цілодобове спостереження з боку медиків та професійних доглядальниць.
 2. Щоденне відстеження стану здоров’я постояльців і надання їм кваліфікованої медичної допомоги в разі потреби.
 3. Контроль над прийомом медикаментозних засобів і дотриманням приписів лікуючого лікаря.
 4. Грамотно складена дієта, що включає в себе не тільки корисні, але і смачні, різноманітні страви.
 5. Уважне, чуйне і дбайливе ставлення з боку персоналу.
 6. Організація і проведення цікавого, насиченого дозвілля.

Проживаючи в пансіонаті, літні люди отримують унікальну можливість соціалізації і повноцінного спілкування. Це дуже важливий момент, що підвищує саму якість життя постояльців. Адже більшість людей похилого віку, особливо лежачих, людей з обмеженою руховою активністю найбільше страждають від самотності і дефіциту спілкування, що призводить до розвитку депресивних станів, втрати інтересу до життя, повільного згасання.

У центрі панує затишна, доброзичлива і комфортна атмосфера. Всі номери обладнані сучасними меблями, а також оснащені необхідним обладнанням для проживання лежачих хворих, пацієнтів з когнітивними розладами, порушенням рухової функції.

Пансіонат розташовується за містом, в екологічно чистому районі. Свіже повітря і регулярні прогулянки по мальовничих алеях на території центру також сприятливо позначаються як на фізичному, так і психоемоційному стані підопічних. При цьому зручна транспортна розв’язка і прихильність поблизу від міста дозволяє членам сім’ї літньої людини регулярно відвідувати його, підтримувати зв’язок. При бажанні, якщо дозволяє стан здоров’я постояльця, його можна забирати додому на вихідні і святкові дні.

Окремо слід відзначити персонал пансіонату. В даному спеціалізованому закладі працюють тільки кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи з людьми похилого віку. До кожного з постояльців тут намагаються знайти індивідуальний підхід, приділити йому належну кількість часу, оточити турботою і увагою, надати моральну підтримку.

Професійний догляд за людьми похилого віку

Що включено в програму проживання і розпорядок дня?

Розпорядок дня в пансіонаті ретельно продуманий і включає в себе:

 1. Заняття лікувальною фізкультурою.
 2. Проведення гігієнічних заходів і контроль над фізичним станом.
 3. Проведення необхідних медичних процедур.
 4. Збалансований 5-ти разовий режим прийому їжі.
 5. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі.
 6. Чаювання вечорами в дружній обстановці.
 7. Масаж.
 8. Різні заходи, ігри, торжества і інші розваги.

Звертаючись до пансіонату «Спокійний бриз», родичі літньої людини повністю впевнені, що передають його в надійні професійні руки і можуть не хвилюватися про стан здоров’я або ж настрій свого близького.

Дмитрий Алексеевич
Дата публикации: 27.02.2019
Ефективне відновлення і реабілітація при переломі шийки стегна
Приватний пансіонат для інвалідів
Пансіонат для літніх людей з деменцією