будинок для літніх

ТОВ "Спокійний бриз"
№ ЛО-50-01-008389


Умови перебування

Умови перебування в пансіонаті

Наші постояльці отримують необхідний дбайливий догляд з урахуванням індивідуальних потреб кожного.

 

Мережа пансіонатів «Спокійний бриз» – сучасні, комфортабельні, створені за кращим зарубіжним зразкам і відповідають європейським стандартам якості та безпеки установи соціально-медичної допомоги людям похилого віку. В нашій країні дуже небагато будинків престарілих такого рівня. Ми працюємо в цій галузі 12 років і продовжуємо розширювати спектр послуг, що надаються, покращувати умови перебування в пансіонатах і підвищувати якість.

Умови проживання

Наші пансіонати знаходяться в більш ніж 40 містах України. Вони об’єднані загальним принципом підходу до надання послуг, організації проживання. Затишні котеджі і сучасні корпуси сплановані так, щоб люди похилого віку пересувалися безпечно, зручно і безперешкодно. З урахуванням фізичних особливостей людей похилого віку і потреб пансіонерів з обмеженими руховими можливостями ми побудували пансіони з:

  • просторими холами, здатними вмістити велику кількість людей;
  • широкими коридорами, відсутністю порогів і зручними пандусами, щоб легко було переміщатися на візках або з ходунками;
  • високими поручнями і поручнями, що гарантують безпеку;
  • системою екстреного оповіщення, що дає можливість в будь-який час доби і з будь-якого місця покликати на допомогу персонал;
  • спеціальним маркуванням, табличками і вказівниками, які полегшують орієнтування.

Будь-який пенсіонер може вибрати кімнату на свій смак – одномісні номери для тих, хто бажає відокремленості, багатомісні (2-4 сусіда) для любителів поспілкуватися. Світлі, просторі номери обставлені меблями, створеної з урахуванням потреб людей похилого віку.

Вона зручна, безпечна, красива. Ми забезпечуємо комфортну обстановку і домашній затишок до кожного свого постояльця. Для проведення свят, цікавих зустрічей, виступів і прийому гостей передбачені просторі холи.

Послуги по догляду і допомозі проживаючим

Наявність хронічних і вікових патологій не є перешкодою для проживання в пансіонах мережі «Спокійний бриз». Наш персонал має необхідний досвід і знання для догляду за літніми людьми, в тому числі і тими, хто не може обслуговувати себе самостійно.

Для контролю стану і виконання медичних призначень в нашому штаті є лікарі, медсестри, молодший медичний персонал. Вони вчасно дадуть ліки, поставлять укол або крапельницю, виміряють тиск або цукор в крові. З нами співпрацюють багатопрофільні клініки, що забезпечують регулярний медичний огляд та лікування. Психологи допомагають літнім людям адаптуватися, впоратися зі стресом і депресією.

Кожен, хто потребує допомоги може бути впевнений, що персонал подбае про їх особисту гігієну, чистоту номерів, своєчасному прийомі їжі, прогулянках.

Умови перебування в пансіонаті

Дозвілля та відпочинок

Весь день підпорядкований розпорядку, що забезпечує дозовану фізична активність і повноцінний відпочинок. До послуг проживаючих різноманітні настільні ігри, заняття за інтересами, перегляд телепередач. Наші співробітники проводять заняття, що покращують дрібну моторику рук, зміцнюють пам’ять, розумові здібності.

Навколо кожного пансіонату є паркова зона зі зручними доріжками, тінистими куточками, красивими альтанками. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі, спілкування з однолітками, красива природа сприяють підвищенню імунітету і настрою. В тихих куточках парку можна посидіти з цікавою книжкою або рукоділлям, за столиками альтанок поспілкуватися, відпочити, помилуватися багатоколірністю клумб.

До послуг любителів літератури хороша бібліотека. З охочими музикувати або співати проводять заняття наші фахівці. У пансіонах «Спокійний бриз» літні люди можуть зайнятися тим, на що раніше не вистачало часу. Хобі стимулюють інтерес до життя, оволодіння новими знаннями і вміннями.

Ми не обмежуємо спілкування з родичами. Вони можуть відвідувати близьких, брати участь в сімейних святах і урочистостях, що проводяться в пансіонаті.

Вартість і запис

Щоб навести довідки, дізнатися розцінки і отримати інформацію про наявність вільних місць потрібно просто зайти на сайт і зателефонувати за вказаними телефонами. Заявку можна оформити онлайн і отримувати на пошту всі повідомлення, новини та проведені акції.

Вартість проживання залежить від переліку замовлених послуг, кількості місць в номері, стану здоров’я і необхідності в цілодобовій присутності персональної доглядальниці. Ми робимо все, щоб зробити проживання в мережі пансіонатів «Спокійний бриз» доступним ширшому колу потребуючих допомоги і опіки людей похилого віку.